كدخبر: 2616
تاريخ انتشار: 1392/06/17
send ارسال به دوستان
حواشی دربی/دختری با لباس پسرانه در بازی شهرآورد
خبرداغ : بازی دو تیم فوتبال پیروزی و استقلال که روز جمعه گذشته برگزار شد، حواشی مختلفی به‌همراه داشت که از جمله آنها می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 

بازار سیاه فروش بلیط دربی بسیار داغ بود. بلیط های 8 هزار تومانی به مبلغ 30 هزار تومان هم به فروش می رفت. این در حالی است که فردی بلیط غیر قابل فروش وی.آی.پی را به مبلغ 70 هزار تومان فروخت.


* دختری که با پوشیدن پیراهن پسرانه قصد ورود به استادیوم را داشت توسط نیروی انتظامی دستگیر شد.


* یکی از هواداران استقلال، بنر بزرگی را از فرهاد مجیدی به ورزشگاه آزادی آورد. این بنر در ابعاد وسیعی قرار داشت. هوادار مذکور  از درب غربی وارد مجموعه آزادی شد تا آن را در جایگاه استقلالی‌ها نصب کند.


* هواداران پرسپولیس پرچم بزرگ و 50 متری را به ورزشگاه آوردند تا به نوعی حرکت هواداران رقیب را جبران کنند. زمانی که این پرچم باز شد هواداران پرسپولیس به شدت به تشویق تیم خود پرداختند. روی یکی از بنر پرسپولیسی ها نوشته شده است: به احترام سردار، اس اسی ها خبر دار!


* بین طرفداران استقلال و پرسپولیس در مقابل درب شرقی کری‌خوانی شدهخ بود. طرفداران پرسپولیس یک پارچه آبی را که 6 عدد سوراخ روی آن وجود دارد تکان می دادند. استقلالی ها هم از لنگ‌های حمام استفاده می کنند که روی آن 4 سوراخ تعبیه شده است.


* فردی با استفاده از یک دستگاه روی صورت هواداران پرسپولیس و استقلال عدد 6 و 4 را حک می کند. او بابت این کار 5 هزار تومان می گرفت.


* تصویربرداران برنامه فوتبال برتر شبکه سوم، با حضور در اردوی دو تیم استقلال و پرسپولیس در هتل المپیک و آزادی از وضعیت دو تیم در آستانه دربی 77 گزارشی تهیه کردند.


برچسب ها:


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0
ارسال نظر:
   نام :  
   ایمیل :  
   نظر :